Gergi Tavan Şirketleri İstanbul, Gergi Tavan Firmaları İstanbul

sanat galerisi gergi tavan led aydınlatma

Gergi Tavan uygulamaları için, projede Gergi Tavan yapılması kararından daha önemlisi, beklentilerinizi karşılayabilecek profesyonel Gergi Tavan firmasına karar vermektir.

 

Gergi Tavan ve aydınlatma sektörü günden güne büyümekle birlikte malzeme üreticilerinin ve Gergi Tavan uygulaması yapan firmaların sayısının da artması ve bu rekabetin proje sahiplerine yansıması büyük önem arz etmektedir. Fiyat odaklı düşünen Gergi Tavan firmaları standartlara uygun olmayan ve işinin ehli olmayan düşük ücretli uygulama personeli ile Gergi Tavan imalatı yapan firmalar, proje sahiplerine, mimarlara ve tasarımcılara hem maddi hem de manevi zarar vermektedir. Gergi Tavan aydınlatması yaptırarak yüksek görsellik bekleyen proje sahipleri, tasarımcı ve mimarlar, ortaya çıkan kötü sonuç nedeni ile hayal kırıklığına uğramakta ve hatta bir sonraki projede Gergi Tavan uygulaması yaptırmaktan vazgeçmektedir.

 

İşlevsel, estetik ve yenilikçi temelli çözümleriyle Tavan Aydınlatma ve Dekorasyon sektörünün lider Gergi Tavan tedarikçi ve uygulamacı firması olan İtem Yapı, insanların manevi değeri en yüksek olan varlıkları olan yuvalarını, iş yerlerini, yaşam ve çalışma alanlarını, daha güvenli, estetik ve tasarruf sağlayan yapılara dönüşmesi için, çağın son teknolojik gelişmelerine uygun çözümleri, yaşadığı çevrenin ekolojik yapısını da göz önünde bulundurarak hayata geçiren ve en değerli ortakları olarak gördüğü çalışanlarının gelişimine ve memnuniyetine önem vererek iş süreçlerini tasarlayan, bu eşsiz iş tasarımıyla dokunduğu tüm yapıları daha değerli hale getiren ve bu değeri tüm çevresine ve müşterilerine yansıtmayı misyon edinen bir Gergi Tavan firmasıdır.

 

İtem Yapı söze sadakat ve iş ahlakını, işin ilk aşaması olarak görür…

 

Gergi Tavan firması seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar.

  • Öncelikle iyi bir alt yapı ve teknik kadroya sahip, hiçbir işi eksik bırakmamış, referans verebilecek, uygulama hakkında tam bilgiye sahip, uygulama ve iş güvenliği alanında eğitimli ekipleri olan kurumsal yapıya sahip Gergi Tavan firmaları tercih edilmelidir.
  • Uygulanan Gergi Tavan ürünlerinin orijinalliği İthalat beyannameleri, sertifikalar, ithalat faturaları ile tespit edilebilir olmalıdır.
  • Uygulamaya başlanmadan önce sözleşme imzalanmalı ve işin tüm şartları detaylı olarak imzalanan sözleşmede belirtilmelidir.
  • Gergi Tavan şirketleri uygulamada çalışacak personelin SGK girişlerini iş güvenliği sertifikalarını istenmeden sunmalı, projede çalışacak personelin sektörel deneyimine ve o firmada kaç yıl süreyle çalışmış olduğuna dikkat edilmelidir.
  • Gergi Tavan işi verilen firmanın mali yapısı işi tamamlamaya yeterli olmayabilir. Bu çerçevede mutlaka verilen iş avansları için teminat mektubu talep edilmeli ve firmanın finansal durumu sorgulanmalıdır.

 

Şirketimizin kurumsal bilgileri için tıklayın