Birbirinden lezzetli yemekler, kusursuz masa düzeni, hızlı servis hizmeti ve etkileyici bir dekor… Misafirlerinize, kendilerini daha özel hissettirecek birbirinden güzel tasarım fikirleri ve sayısız mekân uygulamasının altında bulunan imzamızın verdiği tecrübe ile siz değerli mekân sahiplerinin yanındayız!

Konuklarınızı ağırladığınız ana mekânınızın tamamını, birbirini kusursuz geçişler ile takip eden bir motif seçerek, yine kendi belirleyeceğiniz renk tonunda oluşturulacak baskılı gergi tavan uygulamasıyla işletmenizi benzerleri arasından ayırarak bir sembole dönüştürebilirsiniz!

Doğal beslenmenin vurgusunu, tavana serpiştirilmiş su damlası formundaki organik gergi ürünleri ile ifade edebilir, gözde yöresel ikramlarınızın iştah açıcı fotoğraflarını aydınlatma elemanı haline dönüştürebilirsiniz!

 

Gündüzün ve gecenin en şıkı sizin mekânınız olsun!

Gündüz yemek hizmetinin verildiği konforlu bir mekânı, gece ise birbirinden şık konukların keyifli akşamlar geçirdiği özel bir mekâna tek bir malzeme ile dönüştürebilmek ister misiniz? Lake gergi tavan ürünleri, gizli aydınlatma ve fiber optik kombinasyonları ile gündüz yalın ve rahat, gece ve ise şık ve etkileyici bir atmosfer yaratabilirsiniz. Dilerseniz tek bir hareketiniz ile tavanı istediğiniz renge boyayabilir, bu renk geçişini yaparken ışık şiddetini de istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz! Günü ve geceyi istediğiniz gibi yönetmek artık sizin elinizde!

Üstelik Akustik yapısı sayesinde bu tip mekanlarda oluşabilecek gürültüyü absorbe eden gergi tavan sistemleri kısaca tek başına bu tip mekanlarda muazzam bir performans sergiliyor.

gergi-tavan-animasyon-led-e

Işıkla karakter değiştiren mekanlar…

Doğru ışıklandırma mimarinin en önemli unsuru olduğu gibi belirli bir konsepte bağlı ambiyans oluşturulmak istenen mekanların da olmazsa olmazıdır. Teknolojinin büyük bir hızla ilerlediği günümüzde tungsten telden veya katot tüplerinden üretilen ışıkları geçtiğimiz yüzyılda bırakma eğilimine girdik. Led teknolojisindeki gelişim ve ürün fiyatlarının düşmesi sonucu eskiden hayal dahi edilemeyen veya teknik imkansızlıklardan dolayı uygulanamayan tasarımlar…

switch-restaurant-by-karim-rashid-9

Karim Rashid ve Switch Restaurant Gergi Tavan Uygulaması

Renkli kişiliğini yansıttığı tasarımları ile günümüz ikonlarından biri olarak kabul edilen Karim Rashid, gergi tavan ürünlerini de en başarılı kullanan tasarımcılardan biri.Gelecek kuşaklara 2000′li yılları tüm tasarımlarında anlatmayı şimdiden misyon edinen Rashid’in vazgeçilmezleri arasında yer alan gergi tavan uygulama, bu sefer bambaşka bir yorumla karşımız çıkıyor. Dubai’de bulunan Switch Restaurant için hazırladığı tasarımda, 3d gergi…