Gergi Tavan için özel olarak geliştirilen LED aydınlatma ürünlerimiz.

 

Sağlıklı ve estetik bir Gergi Tavan uygulaması yapılabilmesi için birden fazla faktörün yüksek kalitede ve mükemmel bir uyum içinde birleştirilmesi gerekmektedir.

Uzun yıllar dayanacak, teknik servis gerektirmeyecek, ilk günkü mükemmeliyetini zamanın olumsuz etkilerine rağmen koruyacak ve tüm bunları bütçeniz için en verimli koşullar içinde gerçekleştirecek bir Gergi Tavan uygulaması yapmak, sürekli bir araştırma-geliştirme (ARGE) faaliyeti sayesinde yeni ürünler geliştirilmesi ile mümkün olabilir.

Bu çerçevede kullanılan Gergi Tavan ürünlerinin kalitesi kadar aydınlatma için kullanılacak LED modüllerinin de kalite ve verimliliği büyük önem arz etmektedir.

Şirketimiz, Türkiye’nin en büyük LED ithalatçıları olan tedarikçilerimiz ile birlikte yıllardır Gergi Tavan aydınlatmasına en uygun LED aydınlatma ürünleri  geliştirebilmek için aralıksız olarak çalışmaktadır.

Aşağıda listelenen LED modüller bu ARGE çalışması neticesinde Gergi Tavan aydınlatmasına özel olarak tasarlanmış, üretilmiş ve %100’e yakın bir müşteri memnuniyeti ile yüzlerce bireysel, kurumsal ve kamu projesinde başarı ile uygulanmıştır.

Tüm LED modülleri Metal Core Aluminyum PCB’ler üzerine firmamız logosu ile birlikte özel dizgi robotlarında kurşunsuz lehimler kullanılarak el değmeden üretilmektedir.

Projelerimizde uygulanan tüm led ürünleri Lead Free sertifikasına sahip, %99 geri dönüştürülebilir ürünlerdir.


gergi-tavan-led


A++ Premium Seri Gergi Tavan için LED Aydınlatma Ürünlerimiz

Osram Gergi Tavan Led

OSRAM DURIS E3 ALUMINYUM LED BAR

LED/metre 30 36 48 60
Lümen/metre 780 950 1250 1600
Tüketim Watt/metre 7,2 10,08 13,5 14,4
Çalışma Gerilimi 24V 24V 24V 24V
Renk Sıcaklığı 2700-3000K(Günışığı) / 6000-6500K(Soğuk Beyaz)
PCB Metal Core PCB (Aluminyum)
CRI 90(minimum)
Montaj 3M Çift taraflı bant + Kablo + Konnektör
Fiyat(Euro/m) 5,5€ 7€ 8€ 9€

**Yukarıdaki fiyatlara KDV dahil değildir.

Gergi Tavan Led Aydınlatma montaj klavuzu için tıklayın…