EVLERDE GERGİ TAVAN UYGULAMALARI

Yorucu bir günün ardından sabırsızlıkla gitmek istediğimiz evlerimiz, huzurlu yaşam alanlarımız… Kimi zaman yalın, kimi zaman ufak dokunuşlarla hareketlendirilmiş, kimi zamansa göz alıcı şıklıkta… Tarzınızın en büyük destekçisi olacak gergi ürününü gelin birlikte seçelim, mekânlarınız sizler için artık daha özel hale gelsin!

Translucent Gergi Tavan Ürünleri…
Her alanda gelişen ve buna bağlı olarak yaşam trafiği artan dünyamızın yaydığı negatif etkileri, insanın kendi yaşam alanlarındaki huzuru korumak için doğmuş, sadelik ve nesnelliğin ön planda tutulduğu minimalist evler için artık vazgeçilmez aydınlatma malzemesi olan Translucent serisi sizinle buluşuyor. Sağlamış olduğu %85 homojen ışık değeri ile evleriniz daha modern, daha yalın ve daha aydınlık!

PrintArt Baskılı Gergi Tavan Ürünleri…
Baskılı gergi tavan ürünlerinin enerjisini evlerinize de taşımak mümkün! Güneş ışıklarının yemyeşil ağaç yapraklarından süzülen görüntüsünü çalışma odanızın tavanına taşıyarak daha verimli bir ortam yaratabilirsiniz. Salonunuzun ise; konseptine uyacak renk tonu ve desenlerden oluşan baskı motifi ile misafirlerinizle vakit geçirdiğiniz yaşam alanınız artık daha keyifli bir hale dönüştürebilir ya da odak noktası olan duvarınızdaki uygulayacağınız akvaryum baskılı gergi ürünleri ile kendinizi suyun atındaki büyülü dünyada hissedebilirsiniz.

Lake Gergi Tavan Ürünleri…
Saf ve temizliğin sembolü beyaz lake gergi tavan ürünleri ile oturma odanızda yapacağınız uygulama sayesinde mekânınızdaki derinlik hissini arttırırken, isteğiniz zaman tavan ve duvarlarınızda yapacağınız aydınlatma oyunları ile bambaşka etkiler yaratabilirsiniz.
İsterseniz aseletin simgesi siyah gergi tavan ürünlerini fiber optik aydınlatmalarla destekleyerek, gecenin pırıltılı yıldızlarını evinize taşıyabilirsiniz! Sanılanın aksine siyah tavan mekanınızda basık hissi yaratmak yerine, sahip olduğu %78 yansıtma özelliği ile mekanlarınıza derinlik ve hacim kazandırıyor.
Seçeceğiniz lake ürün hangisi olursa olsun, tavanınızda boya, tamir ve bakım ihtiyacınız olmazken, oluşabilecek rutubet lekeleri, dökülme, sarkma, kirlenme ve benzeri olumsuzlukların hiçbirini de lake gergi tavan ürünleri ile yaşamazsınız.

Çocuklarınızın Odası için Gergi Tavan Ürünleri…
Çocuğunuzun en sevdiği çizgi film karakterleri artık onun odasında ışıldıyor! Sağlamış olduğu sağlıklı ışık değeri ve eğlenceli tasarımları çocuklarınızın evlerinde geçireceklerin zamanın yaşam kalitesini arttırın. USC Gergi Tavan Ürünlerinin non-toksin, mantar taşımayan, kadmiyum ve kurşun içermeyen yapısı, sizin ve çocuğunuzun sağlığınızla da dost…