Gergi Duvar Uygulamaları

gergi duvar

3 Boyutlu Gergi Duvar Uygulamaları

Gergi Tavan, isminden dolayı yalnızca tavanlarda kullanılan bir ürün düşüncesi yaratıyor olsa da, gerçekte bu durum oldukça farklıdır.

Aslına bakacak olursanız Gergi Tavan farklı dokuları ve yüzey seçenekleri ile yüzeyleri kaplayan bir membran ya da film uygulama sistemidir. PVC film kaplama mobilyadan, otomotive, camdan zemin kaplamaya kadar pek çok alanda kusursuz bir yüzey yaratma ve bu yüzeylerde çeşitli efektler oluşturma amaçlarıyla uzun yıllardır en iyi çözüm olarak uygulanmaktadır.

Tıpkı benzer PVC film kaplama yöntemlerinde olduğu gibi amaç kaplanacak yüzeyin seçilen doku ve efektler ile kusursuz bir bitişle kaplanması örtülmesi, arka yüzeyinin saklanması veya dekoratif bir görünüme kavuşturulmasıdır.

Gergi Tavan ürünleri kullanılarak yapılan Gergi Duvar uygulamaları sayesinde duvarlarınıza 3 Boyutlu etki kazandırabilir, beğendiğiniz bir manzarayı duvar boşluğunuza taşıyabilir, bir mekanı veya alanı duvardan aydınlatabilir, veya mobilya, alüminyum, metal gibi kaplamaların zor, meşakkatli ve pahalı uygulama yöntemlerinden kurtularak, çok kısa bir sürede zahmetsizce dilediğiniz etkiyi duvarlarınızda yaratabilirsiniz.

Duvarlarda uygulanacak Lake Gergi Tavan ürünleri Lake mobilyaların sahip olduğu parlak ve kusursuz yüzey etkisini, Süet Gergi Tavan muhteşem dokusu ve akustiğiyle derinin elegant görünümünü, saten Gergi Tavan ürünü ile alçı ve boya ile yapılan saten uygulamasını zahmetsiz ve kusursuz bir biçimde, ışıklı ve baskılı Gergi Tavan ürünleri de aydınlatmanın ve 3. Boyutun etkileyici görünümünü mekanlarınıza taşıyabilir. Üstelik son derece esnek, hafif, dayanıklı ve zahmetsizce farklı bir tasarımla kullanılabilecek şekilde demonte edilebilir.

Bilinenin aksine Gergi Tavan ürünlerinin kullanıldığı Gergi Duvar uygulamaları en az diğer duvar uygulamaları kadar sağlam, güçlü ve hatta daha dayanıklıdır. 1cm² de 300kg’a varan darbeye dayanıklı, nem, rutubet, tuz, korozyon gibi dış etkilerden hiç etkilenmeyen, kolay yırtılmayan, mikrop barındırmayan son derece stabil ve dayanıklı bir uygulama yöntemidir.

Dilerseniz duvardaki bir niş aralığında muhteşem bir doğa manzarasını, Füme ayna görüntüsüyle derinleştirmek, genişletmek istediğiniz bir koridoru, veya sıva boya hatalarından dolayı saklamak istediğiniz bir duvarı Gergi Duvar uygulaması ile kusursuz bir etkiye kavuşturabilirsiniz.

Benzersiz Gergi Duvar uygulamaları yaptırmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

0 216 5403488 ‘i arayın veya biz sizi arayalım…

İsim *

E-posta *

Telefon

Mesaj *

Gönder temizle