USC UltraWide Serisi Gergi Tavan Ürün Genişlikleri

Geçtiğimiz 10 yıl içinde gergi tavan ürünlerinin bilinen en büyük dezavantajı ürün genişliklerinin 150cm civarlarında olması, bu sebeple de daha geniş alanlarda ek veya birleşim derzi yaratmasıydı. Üstün Amerikan teknolojisi ile üretilen USC gergi tavan ürünlerinin UltraWide serisi, bilinen bu tek dezavantajı da ortadan kaldırarak Lake gergi tavan dokularında 3,2m, Translucent ve PrintArt gergi tavan dokularında 4,2m, Mat ve saten dokularda ise 5m genişliğe kadar tek parça olarak eksiz ve derzsiz uygulama imkanı sunuyor.

Uzun yıllardır devam ettirilen AR-GE faaliyetleri neticesinde geliştirilen kimysal bileşimi sayesinde USC gergi tavan UltraWide serisi ürünler diğer tüm markaların tek parçada maksimum uygulanabilir alan genişliği olan 50m² büyüklüğünü de tam 8,4’e katlayarak 420m² alanın mucizevi bir şekilde hiç bir ek veya ilave taşıyıcı gerektirmeden tek parça halinde uygulanabilmesini mümkün kılıyor.

Tüm dünyada gergi tavan ürün kalitesini belirleyen bu en önemli veriyi siz de ürün seçimlerinizde belirleyici kriter olarak kullanmalısınız.